Babinet.cz  /  Magazín  /  Zeptejte se mužů  /  Proč se chová jako pitomec?

Proč se chová jako pitomec?

21.6.2015 - redakce Babinet.cz

Andrea se ptá:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vhodné chování zadaných mužů. Svého přítele miluji je zlatý ve všech směrech až na chování k ostatním ženám. S většinou svých super dobrých kamarádek něco měl, chtěl mít nebo chtěly ony jeho a on s nima pořád udržuje až moc intimní kontakty co se týče dopisování si, oslovování se ve zdrobnělinách a to nemluvím jak se chová ve společnosti když někam vyrazíme, tak se na všechny ženy vrhá furt kolem nich skáče všecko jim nosí a klidně mě nechá sedět někde samotnou a hodinu se s nima vybavuje a podlejzá jim.Ale jen co odejdem tak je zas jak beránek.Nechápu to jeho předvádění.Když si dovolim něco říct tak je oheň na střeše.Obviňuje mě ze žárlení ale já na ty ženy asi nežárlím spíš sem znechucená tím jeho chováním a přestávám si ho kvůli tomu vážit. Nemám potřebu dělat scény těm ženám nebo jemu prostě jsem jen strašně znechucená a zklamaná jak se můžje jinak tak baječný muž najednou chovat jak uplnej pitomec.

Milá Andreo,

neuvedla jste věk svého přítele, přesto mohu s čistým svědomím říci, že Váš přítel prostě jenom zatím nedozrál. Takto se my muži chováme právě tehdy, když nevíme, co vlastně chceme. Pokud je mladý a je mu po dvacítce, není to nic divného, protože většina z nás dozrává až někdy po třicítce. Pokud je ale už starší, měla byste výrazně zpozornět: je docela možné, že Váš přítel nedozraje nikdy.

Je pochopitelně na Vás, jestli to budete respektovat, v každém případě by asi nemělo smysl se ho snažit zlomit a nutit ho, aby se zklidnil a choval se vhodněji. To musí opravdu přijít až s věkem a zkušenostmi.

 

Vaše názory

Další z magazínu

 • Mám se dál trápit a čekat?

  Pája se ptá: Mám se dál trápit a čekat? můj muž měl před pěti lety milenku, trvalo to celý rok, o ničem jsem neveděla. jen jsem ho...

 • Manželský trojúhelník

  Valerie se ptá: Dobrý den, zajímal by mě nezávislý pohled. Potkala jsem muže, kterého 3 měsíce před tím opustila manželka kvůli milenci....

 • Bývalý nemůže být kamarád

  Markéta se ptá: Rozešla jsem se s přítelem. On si našel jinou a před dvěma měsíci se oženil. Před svadbou jsme se vídali. On mi tvrdil, že...

 • Miluji jiného, manžela mám ráda

  Jana se ptá: Jsem 13 let vdaná a máme 2 malé děti. Na mého muže si nemohu ani při nejmenším stěžovat. Jeden druhého si vážíme, máme se...

Náš tip
 • Skvělou péči pro váš chrup – od zubní hygieny až po značkové implantáty - získáte na stomatologickém pracovišti AV dental v Praze.
 • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
 • Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.
 • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

 • VYVRACÍME 3 MÝTY O HYPERAKTIVNÍM MOČOVÉM MĚCHÝŘI!